Mad-Music.pl

Nowy teledysk: ROCH – Chałupy.

roch

Roch Poliszczuk znany lepiej jako po prostu Roch przedstawia nowy teledysk do piosenki Chałupy. Jaki artysta piszę pod klipem, utwór dedykowany jest ludziom, których wokalista poznał na Chałupach:

Od ponad 10 lat częścią przyjemnej strony mojego świata są Chałupy i ludzie których tam spotykam. Bardzo długo nosiłem się z zamiarem napisania piosenki o tym miejscu. Wreszcie przy wsparciu moich kolegów z półwyspu i sprawnej akcji z hula hoop mamy to!

Utwór ten dedykuje wszystkim tym których poznałem w Chałupach. W dużej mierze to właśnie dzięki nim to miejsce ma magiczne moce…

Słowa do kompozycji napisał sam Roch a produkcją muzyczną zajął się Kacper Bogacz. Za produkcję video jest odpowiedzialny Krzysztof Marek Szajda Art Paradox. 

ROCH – Chałupy 

Zachęcamy też do składki na nowy teledysk Rocha. Wchodźcie pod link: https://blockchain.info/address/1FGngbBGKscWmrzcYooXVUvKr1WyhgF5v5

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama