Mad-Music.pl

Nowy teledysk Shakiry – La La La

shakiraorgpl0491

Inna wersja utworu Shakiry Dare (La La La)La La La doczekała się wreszcie teledysku. Powstał on we współpracy z  marką Activia a także promuje tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Wspiera on też Światowy Program Żywieniowy.

W klipie możemy zobaczyć światowej sławy hiszpańskich piłkarzy, w tym partnera życiowego Shakiry Gerard’a Pique i jej synka Milan’a.

 

 

Niestety teledysk już został skrytykowany za wiele scen podobnych do video Iron Woodkid’a. Sam artysta postanowił się na ten temat wypowiedzieć:

“Mógłbym się po prostu uśmiechnąć i poczuć się zaszczycony, jeśli to naprawdę byłby klip Shakiry a nie reklama dla takiej masowej grupy jak Danone.”

 

10373743_10152151640249849_8439773252270474905_n

 

Zobaczcie i sami porównajcie oba teledyski.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama