Mad-Music.pl

Nowy teledysk will.i.am’a – Mona Lisa Smile feat. Nicole Scherzinger

will.i.am-Mona-Lisa-Smile-2016-Single-Cover

Dopiero co will.i.am zaprezentował pierwszy singiel Boys & Girls zapowiadający jego nadchodzący album, który prawdopodobnie ma się ukazać już w maju a już możemy posłuchać czegoś nowego. No… może nie do końca. Tym razem amerykański muzyk połączył siły z byłą członkinią girlsbandu The Pussycat Dolls Nicole Scherzinger i powstała nowa wersja utworu Mona Lisa Smile , który znajduje się na poprzednim krążku artysty #willpower wydanego w 2013 roku.

Do piosenki został już wydany teledysk. Swoją premierę miał 11 kwietnia. Wyreżyserował go Michael Jurkovac. Za napisanie tekstu odpowiadają William Adams, George Pajon, Jr., Antonio Maria a także Luis Bonfa.

Na razie nie wiadomo nic o nowej płycie will.i.am’a. Chodzą plotki, że ma być dostępna w sprzedaży już 27 maja.

 

http://dai.ly/x43159u

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!