Mad-Music.pl

Nowy utwór Avril Lavigne – Fly

Avril-Lavigne-Fly-2015-1200x1200-iTunes

Avril Lavigne postanowiła po krótkiej przerwie wrócić do muzyki. Ogłosiła, że na nowy album będziemy musieli jeszcze sporo poczekać, ale za to ujawniła, że zawsze marzyła o wydaniu świątecznego krążka. W tym czasie zaprezentowała nowy utwór, który nosi tytuł Fly. Przed jego wydaniem artystka publikowała niektóre fragmenty tekstu w social mediach.

Kompozycja została napisana już jakiś czas temu, jednak piosenkarka postanowiła dopiero teraz ją wydać. Tekst do niej napisali Avril z pomocą Chada Kroegera oraz Davida Hodgesa, podczas choroby wokalistki (chorowała bardzo ciężko na boleriozę). Piosenka promuje The Avril Foundation, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Pieniądze ze sprzedaży utworu na iTunes wpłyną na konto fundacji.

Promuje ona też tegoroczną paraolimpiadę, która odbędzie się w Los Angeles od 25 lipca do 2 sierpnia.

Czy utwór znajdzie się na nowym krążku Avril? Na razie nic o tym nie wiadomo.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!