Mad-Music.pl

#OdkrywamyNowe: Panus

 
TAG -->

Panus

Paweł Janus lepiej znany jako Panus to 28 letni raper z Ptaszkowej (okolice Nowego Sącza) który dał się poznać szerszej publiczności dzięki Krakowskiemu Podziemiu. Artysta po trzech latach przerwy w działalności, 15 stycznia 2016 wydał pierwszy singiel “Wiara“, w którym oprócz niego samego możemy usłyszeć także świetny wokal Any Szen i rap Daro. Raper zapowiedział debiutancki album “Najszczersze Wersy“, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

13 lutego 2016 roku ukazał się drugi utwór Pawła “Byłem Jestem Będę“, który także promuje wyżej wspomniane wydawnictwo. Piosenka została nagrana w Krakowskim studiu GremiumRec. Za skomponowanie podkładu oraz mastering całości jest odpowiedzialny Kozim. Klip w którym widzimy ujęcia z Krakowa nakręcony został zaś przez studio filmowe “Jaksa”

Jak sam mówi raper: “Do powrotu do muzyki przekonała mnie kobieta mojego życia. W swojej twórczości będę starał się łączyć rap z różnymi stylami muzycznymi. Mam już w trakcie realizacji kilka Ciekawych projektów.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama