Mad-Music.pl

Ognista premiera – John Newman powraca!

John Newman po wielkim sukcesie jaki osiągnął na przełomie 2014 i 2015 roku, zniknął na jakiś czas, by skupić się na swoim zdrowiu. Teraz, jak sam muzyk zapewnia, wrócił silniejszy – a my zapewniamy, że warto było czekać.

Wokalistę charakteryzuje bardzo specyficzna barwa głosu, dzięki której John zyskał ogromne grono fanów natychmiastowo. Hity takie jak Love me again czy Cheating na długo zagościły w stacjach radiowych i serwisach streamingowych. Jak będzie z nowym utworem?

 

 

Jedno jest pewne – Newman znowu zachwyca. Tym razem w bardziej przebojowym, odważnym stylu – który podkreśla, a wręcz uzupełnia, klip. Teledysk ewidentnie podsumowuje to, co ostatnio dzieje się w życiu muzyka i jaką bitwę musiał stoczyć. A zakończenie wcale nie szokuje, John wychodzi z tej walki, triumfując. I zdecydowanie jego powrót też można opisać tym słowem.


Więcej:

John Newman na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama