Mad-Music.pl

Orange Warsaw Festival ogłosił występy kolejnych artystów!

15242011_10154961179793984_4812941587393245490_n

Na wakacyjny czas przygotowuje się wiele festiwali na których występują najsławniejsi artyści. Jednym z nich jest Orange Warsaw Festival. W tym roku odbędzie się on na Torze Wyścigów Konnych w Służewcu.

Dziś rano ogłoszono kolejnych artystów, którzy wystąpią na scenie tegorocznej edycji. Pierwszym z nich jest jeden z najsłynniejszych DJ’ów na świecie Martin Garrix. Kolejnymi gwiazdami zostały dwa zespoły. Jeden pochodzi z Anglii i w naszym kraju jest bardzo popularny. Mowa oczywiście o Years&Years, którego debiutancki album znalazł uznanie u wielu słuchaczy. Następny na liście znalazła się grupa prosto z Irlandii, grająca indie-rocka, Kodaline.

Wszyscy wymienieni artyści zagrają pierwszego dnia festiwalu, czyli 2 czerwca.

Oprócz nich organizatorzy poinformowali wcześniej, że pojawią się też między innymi Kings Of Leon i Imagine Dragons.

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!