Mad-Music.pl

Perła Juwenalia UEK 2017 – poznaj dwóch pierwszych artystów!

juwenalia900x507450

Perła Juwenalia UEK 2017 zaczynają odsłaniać karty i ogłaszają pierwsze gwiazdy! Już wiemy, że na pewno na scenie Koncertu Głównego usłyszymy Zeusa i Toma Swoona. A to dopiero początek! Warto zapamiętać tę datę – 18 maja, to wtedy odbędzie się najbardziej elektryzujący koncert juwenaliowy w Polsce. Widzimy się na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, bilety już w sprzedaży. YOUR CHOICE, MAKE NOISE!

JuwenaliaUEK_Zeus

1# Zeus (Kamil Rutkowski) – Polski raper i producent muzyczny. Członek grupy muzycznej Pierwszy Milion. Solowy debiut rapera pt. Re-Mix-Tape – Volume 1 ukazał się w 2007 roku. W czerwcu 2008 Zeus wygrał ogólnopolski konkurs na demo roku zorganizowany przez magazyn WuDoo. Główną nagrodą było nagranie i wydanie albumu. 9 października 2015 roku swoją premierę miała płyta Zeus. Jest super., która otrzymała status złotej płyty.

JuwenaliaUEK_Tom Swoon

#2 Tom Swoon (Dorian Tomasiak) – Polski DJ i producent muzyczny. Ma dopiero 24 lata, a już znalazł się w notowaniu top100 DJs wg DJMag obok takich artystów jak Avicii, Calvin Harris czy Martin Garrix . W 2015 zajmował w tym zestawieniu 46 miejsce, jest to zdecydowanie najlepszy wynik nie tylko w jego karierze, ale również w historii polskiej muzyki elektronicznej. Jego remix piosenki Burn It Down zespołu Linkin Park znalazł się na ich albumie, a w 2016 roku podczas pożegnalnej trasy koncertowej Aviici’ego to właśnie on zagrał support na jego jedynym koncercie w Polsce.

I pula biletów na Koncert Główny Perła Juwenalia UEK 2017 są dostępne:

  • na portalu eBilet pod linkiem – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/
  • w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu UEK
  • we wszystkich salonach Empik w całej Polsce
  • na fanpage’u Juwenalia UEK poprzez aplikację “Kup Bilet Online!”

Ceny biletów w I puli:

  • Student UEK: 10 PLN
  • Student: 15 PLN
  • Normalny: 20 PLN

Zapraszamy także do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/858162330992203/

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!