Mad-Music.pl

„Piątek” (z) LANBERRY. Nowy, wakacyjny singiel wyjątkowej wokalistki już w sieci!

Ok_adka_singla_Lanberry_Pi_tek

„Piątek” – to utwór, którego nie zajdziecie na debiutanckiej płycie Lanberry. – Piosenka została przygotowana specjalnie na wakacje, w mojej ulubionej stylistyce elektronicznej muzyki dance’owej. Jest pełna zabawy, słońca, namiętności. Stworzona po to, by zakołysać każdym! Mam nadzieję, że przetańczycie przy nim niejedną wakacyjną noc – mówi Lanberry.

Lanberry profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej usłyszeć można: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM-a. Lanberry swoich sił próbowała także w programach typu talent show: występowała w The Voice of Poland oraz X-Factor.

Jesienią 2015 roku wydała debiutancki singiel, „Podpalimy świat”, i od razu zwróciła uwagę rynku muzycznego. Singiel ten dotarł na pierwsze miejsca list przebojów największych polskich stacji radiowych, w tym RMF, ESKA i RMF MAXXX, a opiniotwórcze media umieściły ją na liście ośmiu osób, którym warto się przyglądać w 2016 roku. W marcu tego roku ukazał się jej debiutancki krążek pt. „Lanberry”, na którym Artystka odkrywa swoje fascynacje muzyką elektroniczną i brzmienie lat 80. i 90.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!