Mad-Music.pl

Piotr Rubik – nowy album “Pieśni szczęścia” – premiera 20 listopada

Piotr Rubik

20 listopada 2015 r. do sklepów trafi najnowszy, premierowy album Piotra Rubika. Dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane „PIEŚNI SZCZĘŚCIA” będzie zawierało zapis wyjątkowego koncertu, który odbył się we wrześniu br.

Kompozytor Piotr Rubik i poeta Zbigniew Książek postanowili przypomnieć nam wszystkim, że w otaczającym nas świecie jest też piękno, jest prawość jest miłość. To hołd złożony wrażliwości, umiejętności odczuwania i temu co najważniejsze – miłości.

„PIEŚNI SZCZĘŚCIA” to 18 radosnych
i refleksyjnych utworów o miłości, rozpisanych na chór, orkiestrę i solistów,
z którymi wcześniej wykonano słynne oratoria „Tu Es Petrus” i „Psałterz Wrześniowy”.

Wydaje mi się, że są to bardzo przebojowe piosenki. Myślę, że ci, którzy tęsknią za dawnymi czasami „Tu Es Petrus” i „Psałterza Wrześniowego” docenią ten swego rodzaju powrót do korzeni, mojego tradycyjnego brzmienia – mówi Piotr Rubik.

Data oficjalnej premiery „PIEŚNI SZCZĘŚCIA” to 20 listopada, natomiast już teraz album jest dostępny ekskluzywnie w serwisie Orange / Muzyka Tu i Tam: http://muza.orange.pl/album/23556757/piesni-szczescia–live

Link do przedsprzedaży na empik.com: http://www.empik.com/piesni-szczescia-rubik-piotr-ksiazek-zbigniew,p1117629599,muzyka-p

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!