Piotr Rubik – nowy album „Pieśni szczęścia” – premiera 20 listopada

Piotr Rubik

20 listopada 2015 r. do sklepów trafi najnowszy, premierowy album Piotra Rubika. Dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane „PIEŚNI SZCZĘŚCIA” będzie zawierało zapis wyjątkowego koncertu, który odbył się we wrześniu br.

Kompozytor Piotr Rubik i poeta Zbigniew Książek postanowili przypomnieć nam wszystkim, że w otaczającym nas świecie jest też piękno, jest prawość jest miłość. To hołd złożony wrażliwości, umiejętności odczuwania i temu co najważniejsze – miłości.

„PIEŚNI SZCZĘŚCIA” to 18 radosnych
i refleksyjnych utworów o miłości, rozpisanych na chór, orkiestrę i solistów,
z którymi wcześniej wykonano słynne oratoria „Tu Es Petrus” i „Psałterz Wrześniowy”.

Wydaje mi się, że są to bardzo przebojowe piosenki. Myślę, że ci, którzy tęsknią za dawnymi czasami „Tu Es Petrus” i „Psałterza Wrześniowego” docenią ten swego rodzaju powrót do korzeni, mojego tradycyjnego brzmienia – mówi Piotr Rubik.

Data oficjalnej premiery „PIEŚNI SZCZĘŚCIA” to 20 listopada, natomiast już teraz album jest dostępny ekskluzywnie w serwisie Orange / Muzyka Tu i Tam: http://muza.orange.pl/album/23556757/piesni-szczescia–live

Link do przedsprzedaży na empik.com: http://www.empik.com/piesni-szczescia-rubik-piotr-ksiazek-zbigniew,p1117629599,muzyka-p