Mad-Music.pl

Piotr Ziola – “Revilving Door” – album już w sklepach

W piątek (22.04.2016) miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Piotra Zioły zatytułowanego “Revolving Door”. Za sprawą charakterystycznego wokalu artysta już zdobywa uznanie w środowisku muzycznym.

ziola_revolving_door_okladka_RGB

Pomimo młodego wieku, Piotr Zioła zaskakuje dojrzałym wokalem, nieprzeciętną wrażliwością i stylem. Mocno inspirują go lata 50. i 60.

Podczas nagrań Piotr współpracował z dwoma producentami Marcinem Borsem, który odpowiada za produkcyjny kształt płyty Revolving Door oraz Jurkiem Zagórskim, z którym nagrał singlowe wersje utworów Podobny oraz W ciemno

Zobacz klip do utworu W ciemno

Piotr ma na swoim koncie współpracę z duetem Rysy. Jego głos można usłyszeć w piosence Przyjmij brak, gdzie wystąpił gościnnie razem z Justyną Święs z zespołu The Dumplings.

Album w przedsprzedaży znalazł się pierwszym miejscu bestsellerów w empik.com, można go wciąż zamawiać online na: http://www.empik.com/revolving-door-limitowana-edycja-z-autografem-ziola-piotr,p1123204780,muzyka-p, od dzisiaj krążek dostępny jest również w sklepach na terenie całego kraju oraz w serwisach digitalnych:
iTunes
Spotify
Tidal
Deezer

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama