c16

Pitbull, Snoop Dogg, Fat Joe i inne gwiazdy na albumie Polaków !

c16

Odliczanie do wydania albumu polskiego duetu Glassesboys dobiegło konca! Album „We Own The Night” dziś trafił do sprzedaży zarówno w wersji cyfrowej, jak i elektronicznej. Na szczególną uwagę zasługuje kilka faktów związanych z wydaniem tego krążka. Po pierwsze jest to pierwszy taki album nagrany przez Polaków, gdzie wokalnie wspierali ich: Snoop Dogg, Fat Joe, Flavor Flav (Public Enemy), czy Pitbull, zatem mamy tu do czynienia z międzynarodowymi kolaboracjami na najwyższym poziomie. Materiał, który można odsłuchać na albumie pojawił sie już na świecie wcześniej w Japonii. Tam kilka miesięcy temu Polacy odnieśli duży sukces, trafiając na topowe miejsca list najbardziej pożądanych wydań muzyki klubowej. W ponad 100 sklepach na terenie kraju Glassesboys uzyskali specjalnie dedykowane półki sprzedazy sygnowane ich wizerunkiem.

„We Own The Night” to przede wszystkim muzyka elektroniczna, w różnych jej mieszankach. Można na niej znaleźć brzmienia typowo klubowe, mocnie brzmienia house, ale rownież cospś nawiązującego do klimatów future / trap. Taki styl reprezentuje właśnie drugi, promujący album singiel „She Owns The Night” nagrany z intrygującą głosem Tyra Juliette artystką znaną ze współtworzenia hitów m.in. Rita Ora.

Polacy mieli dotychczas okazję prezentować część swojej twórczości na swoich występach, m.in. w maju podczas wspólnego koncertu z 30 Seconds To Mars w Sopocie oraz zapowaiają rownież trasę koncertową promująca album.