Mad-Music.pl

Pitbull zaprezentował nowy singiel Messin’ Around ft. Enrique Iglesias

maxresdefault

Pitbull raczej nigdy nie robi sobie przerwy od muzyki – to jest wiadomo dla wielu. Tym razem amerykański raper zaprezentował nowy singiel, kolejny po Bad Man, który promuje jego już dziesiąty album.

Muzyk postanowił znów połączyć siły z hiszpańskim wokalistą Enique Iglesiasem i tak powstał utwór Messin’ Around. Jest to już ich siódmy wspólny kawałek! Swoją premierę miał 8 kwietnia. Za tekst do piosenki odpowiadają Michael Calderon, AJ Junior, Gary Richrath, Jose Garcia (IAMCHINO), Jimmy Thornfeldt, Enrique Iglesias, Jorge Gomez oraz Armando C. Perez.

Climat Change, bo tak został zatytułowany nadchodzący krążek Pitbull’a ukaże się  w sprzedaży 3 czerwca pod szyldem wytwórni RCA Records.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama