Mad-Music.pl

Posłuchaj nowego albumu Honoraty Skarbek już dziś!

Print

“Moja muzyka, tak jak i ja, to PUZZLE złożone z przeróżnych emocji, momentów, uczuć, ludzi, sytuacji. Nasze życie i każdy z nas to układanka. Stale dążymy do tego, aby nauczyć się złożyć to wszystko w jedną całość” – tak o swojej trzeciej płycie mówi Honorata Skarbek.

Album “Puzzle” to 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat. W zestawie można znaleźć trzy piosenki, którymi Honorata podzieliła się już z fanami, czyli “GPS”, “Naga” i “Damy radę”. Jak to z pracą artysty bywa, nie zawsze było łatwo:

“Piosenki powstawały w przeróżnych etapach mojego życia, gdzie towarzyszyły mi skrajne emocje, ludzie oraz miejsca, a to wszystko inspirowało mnie do pisania poszczególnych utworów. Miałam okazję współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi podczas powstawania tego krążka i mam nadzieje, że z połączenia naszych wspólnych sił powstały muzyczne PUZZLE, w których każdy mój fan będzie mógł znaleźć jakiś element dla siebie” – wspomina artystka.

“Puzzle” promuje singlowa piosenka “Damy radę”. Tekst napisał jeden z najbardziej utytułowanych polskich autorów tekstów, Marek Dutkiewicz (m.in. Budka Suflera, Lombard, Varius Manx, Ewa Farna, Kombi, Lady Pank, Urszula).

„Ta płyta to podsumowanie mojej dotychczasowej kariery muzycznej i rozpoczęcie zupełnie nowego etapu. Mam nadzieję, że odnajdziecie w tym jakąś część siebie” – kończy Honorata.

GPS: https://www.youtube.com/watch?v=9dOucLa47SU
NAGA: https://www.youtube.com/watch?v=0WTeQ_MG_rw
DAMY RADĘ: https://www.youtube.com/watch?v=mLZBwNryL80

Tracklista:

 1. Damy radę
 2. Biegnę
 3. GPS
 4. Morze słów
 5. Bomba
 6. Ty i ja
 7. Papieros
 8. Naga
 9. Vabank
 10. Kamikadze
 11. Wykonałam plan

Dla wszystkich tych, którzy zakupią „Puzzle” w pre-order na empik.com lub w salonie Empik Honorata przygotowała specjalną wersję zawierającą niespodziankę – metaliczne tatuaże!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama