Posłuchaj nowego singla formacji Venflon – klip już w sieci!

venflon-foto

Nareszcie w sieci został udostępniony najnowszy klip formacji Venflon, który jest jednocześnie zapowiedzią nowego studyjnego wydawnictwa zespołu.

„Miłość” to utwór do którego muzycy z formacji Venflon postanowili zrealizować swój najnowszy klip. Nic dziwnego uczucie to towarzyszy każdemu z nas i jest znane w mniej lub bardziej przyjemnej postaci. Temat ten postanowili przedstawić muzycy, którzy sami o swoim najnowszym singlu mówią w następujący sposób:

„Miłość to muzycznie najbardziej przystępny kawałek na płycie, jednak tekstowo jest chyba najpoważniejszym i najbardziej ponurym dziełem. Pod pozornie oklepanym tematem toksycznego związku kryje się mroczna, zaczerpnięta z życia historia, w której przemoc domowa i uzależnienie spotykają bezwarunkowe uczucie.”

Serdecznie zapraszamy do oglądania klipu „Miłość” pod poniższym adresem. Już jesienią nakładem wydawnictwa Fonografika do sprzedaży trafi natomiast najnowszy album zespołu Venflon – „Sztuka Upadku”!

Venflon to polska formacja, która w swojej muzyce łączy melodyjny metal z wpływami grunge’u oraz stronera. Grupa powstała w 2003 roku i przez ten czas, pomimo zmian w składzie, zdołała zaistnieć na polskim rynku muzycznym, wydać dwa albumy studyjne oraz zdobyć wielu fanów w całym kraju.

Szerokiej publiczności Venflon dał się poznać dzięki swojemu uczestnictwu w popularnym programie „Must be the Music”, a także poprzez występy na większych wydarzeniach muzycznych, takich jak Juwenalia oraz festiwale( m. in. Hunterfest, Ursynalia).

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/753182718129356/

Więcej informacji o zespole:
Facebook: https://www.facebook.com/VenflonBand
Youtube: https://www.youtube.com/user/MsFaranka
Oficjalna strona: http://www.venflon.pl/