Posłuchaj „Sugar”! Druga płyta Robina Schulza we wrześniu

18 września 2015 roku ukaże się drugi album Robina Schulza, jednego z najpopularniejszych obecnie didżejów w Europie. Niemiec zyskał popularność za sprawą przebojowego „Prayer In C”. Zapowiadany album „Sugar” promuje piosenka o tym samym tytule.

Robin Schulz - albumSUGAR S

Wokale w kawałku Robin powierzył 19-letniemu utalentowanemu Kanadyjczykowi  Francesco Yatesowi, którego zdążyli już pochwalić za możliwości wokalne Pharrell Williams i Justin Bieber. Tytułowa piosenka jest pierwszym singlem promującym płytę „Sugar”.

Przypomnijmy, że Robin Schulz zadebiutował płytą „Prayer” 19 września 2014 roku. Znajdujący się na niej kawałek „Prayer In C” (potrójnie złoty singel w Niemczech i Szwecji) autorstwa francuskiego duetu Lilly Wood & The Prick, był najczęściej graną piosenką w polskich stacjach radiowych. Na albumie „Prayer” znalazło się w sumie 20 kawałków, w tym remiksy Lykke Li („No Rest For The Wicked”), Coldplay („A Sky Full Of Stars”), czy Clean Bandit feat. Jess Glynne („Rather Be”). Parę numerów zostało napisanych przez Schulza, solowo lub z udziałem gości. Kawałek „Sun Goes Down” (feat. Jasmine Thompson) uzyskał w Niemczech status platynowego singla.

Parę miesięcy po premierze płyty „Prayer” Robin Schulz wystąpił w Polsce. Zagrał set podczas festiwalu Mayday w katowickim Spodku.