Poznajcie „Sekret” zespołu 4Dreamers…

Ci utalentowani, młodzi artyści poznali się na nagraniach Voice of Poland Kids i od razu zaczęli się dogadywać, jakby znali się od zawsze. Polubili się, bo łączy ich wspólna pasja – muzyka. To muzyka ich łączy, a wszystko inne dzieli, bo są kompletnie różni. I właśnie te różnice powodują, że razem są tak bardzo interesujący.

Poznajcie 4Dreamers – czterech super chłopaków, którzy już niebawem zawładną sercami dziewcząt…. Wszyscy świetnie śpiewają i super wyglądają. Każdy z nich ma mega talent i nie zawaha się go użyć….

Ich debiutancki singiel to „Sekret” !

4Dreamers to… 

TOMEK – zwany Tomaszem lub Johnnym Bravo – rzecz jasna wyłącznie z powodu fryzury….

Jest piekielnie inteligentny i błyskotliwy. Ciągle gada i komentuje rzeczywistość. Ma swoje zdanie na każdy temat – począwszy od tekstów piosenek na polityce skończywszy i z pewnością otwarcie je wyrazi…. Lubi modę i dobre marki i nawet dresy musi mieć firmowe….. Bardzo przywiązany do swojej fryzury, chociaż otwarty na lepsze zmiany.

Za pierwsze zarobione pieniądze z pewnością kupi sobie jakieś fajne ubranie. Za cenę życia nie założy białej koszulki – nie pytajcie dlaczego. Fanatyczny użytkownik social mediów – on line nie jest tylko wtedy, gdy śpi. Ma mega dystans do siebie – potrafi się z siebie śmiać i uwielbia memy na swój temat. Tomek to fajny kumpel, z którym super spędza się czas.

KUBA – zwany Szmajka lub Szmajdziński – też nie pytajcie dlaczego…..

Jest totalnie ambitny, energiczny i zdolny. Podobno lubi i umie gotować, ale póki co, nikt z zespołu tego nie potwierdza! Podobnie jak Tomek także bardzo inteligentny i błyskotliwy z lekko sarkastycznym typem poczucia humoru. Uwielbia sarkastyczne komentarze i dowcipy, także na swój temat. Zawsze miły i uśmiechnięty, za wszystko dziękuje i chyba nigdy się nie irytuje. Od „lat” wierny lokalnej Pani fryzjerce – niechętnie zmienia fryzurę, w której na szczęście super wygląda. Od jakiegoś czasu cierpi na zaawansowaną „chorobę palca” objawiającą się, tym, że „mieszka” w swoim „jabłkowym telefonie”. Czasami objawy choroby się nasilają –  wtedy Kuba jest on line cały czas. Kocha social media z wzajemnością. Na bezludną wyspę pewnie zabrałby Internet 😉

MATEUSZ – zwany Matim lub Tadeuszem 

Absolutny król klasy, taktu i dobrego wychowania. Gentelmen w każdym calu. Szarmancki, miły i kulturalny. Zawsze wie, jak się zachować i co powiedzieć. Nigdy nie popełnia gaf. Zawsze ma dla dziewcząt i Pań jakiś miły komplement. Jest uwielbiany przez wszystkich – co kompletnie nie dziwi. Podobno urodził się w garniturze, a jeśli nie w garniturze to już z pewnością w koszuli i krawacie…Uwielbia marynarki, koszule i muszki, a koszul ma więcej niż pozostali chłopcy w zespole razem. Jak na prawdziwego gentelmena przystało za cenę życia nie założy dresów i nawet na obozie jest elegancki. Mateusz jest perfekcjonistą – świetnie się uczy i wszystko robi na 100%. Jego nienaganna fryzura nie psuje się nawet przy wichurze i ulewie (nikt nie wie jak to jest możliwe, ale tak po prostu jest) Mega opanowany i stonowany, nigdy się nie złości i nie podnosi głosu. Potrafi rozwiązać każdy problem i uspokoić każdą nerwową sytuację… To dzięki Matiemu w zespole panuje spokój… Kocha samochody i zapewne jako pierwszy zrobi prawo jazdy, oczywiście po to, by odwozić wszystkie koleżanki;-)

MAKS – zwany Maksiem lub Maksonem

Najbardziej pozytywna  i wyluzowana postać w zespole. Jego „wewnętrzny uśmiech” nie schodzi mu z twarzy. Chociaż owy „wewnętrzny uśmiech” nie dla wszystkich jest widoczny.. Maks ma zawsze coś dobrego do powiedzenia o innych. Jest pomocny i zawsze można na niego liczyć. To dobra dusza zespołu 4Dreamers. Ale niech Was nie zwiedzie słodka twarz Maksa – Maks ma swoje zdanie i stanowczo je wyraża. W przeciwieństwie do Matiego Maks nie znosi marynarek. Za wszelką cenę nie założy mokasynów… Gdy Maks ma dobry humor pokazuje swoje śmieszne zdjęcia z dzieciństwa – na których rzecz jasna jest w mokasynach 😉 Maks nie lubi autobusów i najchętniej poruszał by się wyłącznie taksówkami. Do tej pory Maks miał duży dystans do social mediów, nie lubił się dzielić swoim życiem prywatnym w sieci. Jeśli chcieliście się dowiedzieć coś więcej o Maksie, musieliście zajrzeć na profil Tomka i Kuby. Jednak coraz liczniejsze grono fanów motywuje go do większej aktywności i nawet zaczyna mu się to podobać…