Mad-Music.pl

Premiera: Krist Van D z ważnym przekazem – „You & Me”

cover_you_and_me_1500px

DJ i producent KristVan D prezentuje nam kolejny utwór: „You & Me”. Singiel ten to świetna propozycja na nadchodzące lato do tanecznej zabawy, przy której jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że wszyscy w każdym momencie jesteśmy odpowiedzialni za to, co nas otacza, co dzieje się wokół. Ale „You & Me” to nie tylko ważny przekaz – to także solidna porcja lekkiej muzyki house, która wraz z ciepłym głosem wokalistki pozostaje na długo w głowie już po pierwszym odsłuchaniu.

Jako artysta świadomy, posiadający moc oddziaływania na swoich słuchaczy, Krist Van D w tym utworze postanowił wyjść poza klimat wyłącznie zabawowo-imprezowy, zachęcając słuchaczy do głębszej refleksji. Patrząc na to, co aktualnie dzieje się w Polsce, w Europie, na Świecie, w „You & Me” artysta daje wyraźny przekaz skierowany do wszystkich: ludzi młodych, ludzi starszych, ludzi o wszystkich poglądach i kolorach skóry, ludzi wszystkich wyznań: bezustannie szukajcie harmonii irozwiązań zapewniających pokój i stabilność jutra na Świecie!

Teledysk do singla nagrywany był w Berlinie. To miasto zostało wybrane jako plan klipu nieprzypadkowo: wszak Berlin to Miasto-Symbol – miasto jeszcze nie tak dawno podzielone „murem berlińskim”, który na wiele dziesiątków lat rozdzielił rodziny, rozdzielił przyjaciół – murem, przy którego próbach sforsowania zostało zastrzelonych wielu, często bardzo młodych ludzi. Trzeba cały czas pamiętać o tych wydarzeniach, aby ponownie nie wznosić murów – zarówno fizycznych, jak i tych duchowych pomiędzy nami.

Bawiąc się w rytm „You & Me” warto pamiętać o tym, co chce tym utworem przekazać nam artysta – nie tylko przez najbliższe lato, ale przez całe życie – abyśmy zawsze wszyscy mogli żyć i realizować siebie w pokoju. ŚWIAT MAMY TYLKO JEDEN I NIE MOŻEMY GO ZNISZCZYĆ – PAMIĘTAJMY O TYM – YOU & ME, EVERYTIME!

Przy swoich poprzednich produkcjach Krist Van D współpracował m. in. z takimi wykonawcami jak Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (Benassi Bros), czy Niles Mason (David Guetta, Afrojack).

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama