Mad-Music.pl

PREMIERA: Last Blush – Purple Nights

Po świetnie przyjętym singlu „About You” (5 tygodni Numer 1 Spotify Viral Charts, TOP3 Chilloutowy Utwór Roku Radia Chillizet, Lista Przebojów Trójki) oraz wydaniu EPki „Distant”, zespół nie zwalnia tempa i przedstawia całkowicie nowy utwór „Purple Nights”.

Singiel jest zapowiedzią pierwszego długogrającego wydawnictwa zespołu i wskazuje kierunek muzyczny, w którym duet konsekwentnie zmierza. „Purple Nights” to kolejny utwór, w którym Adam i Dorota z niezwykłym wyczuciem łączą nowoczesną elektronikę z old schoolowymi, chilloutowymi wibracjami, które już stały się ich wizytówką.

„Purple Nights to podróż przez melancholię, nadzieję, niepewność. To historia, która opowiada o walce o miłość, która zupełnie zaskakuje nagle się pojawiając. Miłość ta nie jest prosta i oczywista i jednocześnie potrafi wydobyć skrajne emocje.

W teledysku odzwierciedlają to światła i mrok. Ale nawet w tym mroku można odnaleźć nadzieję.”

********

Last Blush to polski duet tworzący muzykę elektroniczną. W skład zespołu wchodzą Adam Nowak (kompozycja, produkcja) i Dorota Morawska (wokal, kompozycja). Duo tylko w tym roku wystąpiło na topowych festiwalach jak: Enea Spring Break Festival, Audioriver czy Open’er (Firestone Stage)

W swojej muzyce Last Blush łączą zarówno spokojne kompozycje z pogranicza trip-hopu i down tempo z bardziej agresywnym syntezatorowym i gitarowym brzmieniem.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!