Mad-Music.pl

Premiera: Maitre Gims – Cameleon!

Maitre Gims – zdobywca licznych nagród z 4 milionami sprzedanych płyt na koncie i ponad miliardem wyświetleń teledysków mimo wielkiego sukcesu ani na chwilę nie zwalnia tempa. Artysta właśnie opublikował teledysk do najnowszego singla „Caméléon”.

Teledysk w niecałą dobę został odtworzony prawie 400 000 razy!!!

W dyskografii francuskiego rapera znajdują się dwa wydawnictwa. Debiutancki i od razu platynowy album „Subliminal” sprzedał się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. Jego następca, krążek „Mon Cœur Avait Raison”, otworzył muzykowi drzwi do kariery poza granicami Francji, zyskując status poczwórnej diamentowej płyty we Włoszech, podwójnej platyny w Danii i platyny w Szwajcarii.

Autor tekstów, kompozytor i producent to prawdziwy ekspert tworzenia tanecznego nastroju. W jego twórczości płynnie przeplatają się brzmienia rumby z Kongo, inspiracje piosenką francuską i królujący na światowych listach przebojów urban pop. Eklektyczną mieszanką inspiracji bezbłędnie zjednuje sobie serca fanów na całym świecie. Idealnie odzwierciedlają to ilości wyświetleń jego teledysków!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!