Mad-Music.pl

PREMIERA! Ms. Obsession – Manekin EP

Ms. Obsession wypuszcza dziś minialbum „Manekin EP”!

Wydawnictwo dostępne jest już w dystrybucji cyfrowej, streamingowej oraz na platformie Bandcamp.com

https://msobsession.bandcamp.com/album/manekin-ep

„Manekin EP” to wypadkowa nie tylko ciekawych kolaboracji ale również wielu inspiracji zarówno tych artystycznych jak i tych wynikających z bacznej obserwacji rodzimego społeczeństwa. Wydawnictwo w wersji cyfrowej zawiera 3 piosenki i jest zapowiedzią Longplaya „Manekin”, nad którym artystka kończy właśnie prace. Dzisiaj z tej okazji Ms. Obsession wykona na żywo dwa utwory w wersji akustycznej na antenie radiowej Czwórki. Słuchajcie więc audycji Będzie Głośno o godzinie 18:00.

Twórczość Ms. Obsession to fascynacja nurtem surrealizmu, obserwacja jego obecności w codziennym życiu.

Przeplatanie się świata onirycznego z realnym, demaskowanie absurdów zakorzenionych w życiu społecznym w połączeniu z nowatorską i działającą na wyobraźnię produkcją muzyczną – to właśnie przepis na Manekina. Album zabiera słuchacza w iluzoryczny świat o zróżnicowanej energii, pełen odsłon i kolorytów zarówno w warstwie muzycznej, wokalnej jak i tekstowej.

Ms. Obsession przygotowała jednak dla swoich słuchaczy coś więcej, a mianowicie limitowaną edycję albumów fizycznych o rozszerzonej zawartości – możemy tam znaleźć aż 6 piosenek z nadchodzącego Longplaya!

Jak zdobyć ten album? Zdecydowanie śledzić fanpage artystki, gdzie w najbliższych dniach zostanie przeprowadzony konkurs, w którym nagrodą będzie fizyczny krążek „Manekin EP”. Album będzie można wygrać również na portalu Mad-music.pl. Szczegóły wkrótce!

Fanpage Ms. Obsession: https://www.facebook.com/MsObsessionMusic/

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama