Mad-Music.pl

Premiera płyty Sayes “Marzyciel” już jutro!

zdjecie

SAYES powstał w 2009 roku z połączenia sił uczniów słynnej tarnowskiej Szkoły Muzyków Rockowych. Wrażliwość muzyczna zespołu inspirowana jest Placebo, Queens of the Stone Age, Interpol. Pod ich wpływem powstały numery takie jak „Salem” i „Ostatni Raz”, które pozwoliły Sayes odnieść pierwsze duże sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Zostali finalistami konkursu Zrób Głośniej portalu T-Mobile Music oraz Zrób Głośniej na T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.  Doszli do półfinałów programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, zagrali na scenie z takimi artystami jak Brodka, Dawid Podsiało, Myslovitz czy Cool Kids of Death.

Sayes grają indie rocka z polskimi tekstami, co jest wielkim plusem ich debiutanckiej płyty.   11 utworów na płycie to opowieść o wszystkich blaskach i cieniach miłości. Płytę promują single “Wymyślę Cię” i “Oceany”.

Zespół Sayes tworzą Kamil Juszczyk, który jest liderem, autorem muzyki, producentem oraz autorem tekstów, Mateusz Juszczyk – perkusja, Grzegorz Sipiora – gitara basowa oraz Krzysztof Potok – gitara.

sayes_okladka_mini

TRACK LISTA

 1. Marzyciel
 2. Zwykły dzień
 3. Wymyślę Cię
 4. Wszystko, czego chcę
 5. Od nowa
 6. Dla mnie jesteś wszystkim
 7. Oceany
 8. Kochanka
 9. Prosto w twarz
 10. Nie chcę tego
 11. Zasłaniam twarz
Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama