Premiera płyty Tabb & Sound’n’Grace „Atom” – już 2 czerwca!

TabbSoundnGrace1

Zapowiedź jednego z najbardziej przebojowych albumów zbliżających się wakacji.

Po sukcesie albumu „Z całych sił”, na którym zaśpiewał Grzegorz Hyży (finalista programu X Factor), a z którego pochodzą tak wielkie hity jak „Na chwilę”, „Wstaję” czy „Pusty dom”… Tabb poszedł o krok dalej i do współpracy zaprosił Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce… zespół znany też z wielkiego hitu „Nic do stracenia” nagranego z Mrozem.

Zwiastunem efektu tej współpracy jest singiel „Dach”, który błyskawicznie stał się mega hitem, bedąc przez wiele tygodni najczęściej graną polską piosenką w stacjach radiowych a teledysk najczęściej emitowanym w TV. Sam singiel “Dach” jest cały czas jedną z najczęściej słyszanych piosenek i bije rekordy sprzedaży digitalowej.

 

„Atom” jest to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach – bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze – nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota – co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: “Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie”. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja – co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: „tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak” – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płytę „Atom”.

 

TRACKLISTA

 1. Dach
 2. Możesz wszystko
 3. Atom
 4. Ballada
 5. Każdy dzień
 6. Twierdza
 7. Niebo
 8. Na pewno
 9. Nadzieja
 10. Kosmos

Bonus:

 1. Change
 2. Someone
 3. Niebo (bonus version)