Premiera singla Agnes Bi, laureatki talent show „Bitwa Na Głosy”

Agnieszka Bisikirska – laureatka talent-show „Bitwa Na Głosy 2” (Kamil Bednarek Team) w przeszłości debiutowała czterema singlami wydanymi „worldwide” dzięki współpracy ze szwajcarską firmą producencką, pod pseudonimem Agnes (vs. Gelateria Italiana, vs. Dj Happy Vibes). Zaśpiewała także wszystkie kobiece partie wokalne na singlu legendarnego Bobby’ego Farrell’a z Boney M.

Utwór „When I’m Dancing” to produkcja taneczna w stylu popowym, naładowana ogromną, pozytywną energią, radością i miłością. Utwór tym razem wyprodukowany całkowicie przez Agnes, w Polsce, z potężną dbałością o jakość wykonania, dźwięku, obrazu i przekazu, by godnie się prezentował i reprezentował międzynarodowo.

W testach utwór wypadał niesamowicie pozytywnie. Nadzieją napawały entuzjastyczne reakcje w jednakowym stopniu polskich mężczyzn i kobiet, mimo anglojęzycznego tekstu, zapadanie w pamięć słuchaczy już w trakcie pierwszej prezentacji, porywanie do tańca publiczności w każdym wieku, od dzieci po osoby bardzo dojrzałe i różnych narodowości. Można by zaryzykować stwierdzenie, że jest to utwór nadający się na każdą porę dnia, dobry zarówno do jazdy samochodem, tańca jak i innych czynności życiowych.