Mad-Music.pl

Premiera singla Britney Spears – Pretty Girls feat. Iggy Azalea

Britney-Spears-Iggy-Azalea-Pretty-Girls-2015-1400x1400

Po nieudanej płycie Britney Jean, Britney Spears powraca z nowym singlem. Mówiło się o nim już od dawna. Po raz pierwszy powiedziała o nim australijska raperka Iggy Azalea w wywiadzie na Kiss 108’s Jingle Bal, która pojawia się w utworze.

Piosenka Pretty Girls jest zapowiedzią nowego albumu Britney. Na razie nie wiadomo jaki będzie nosić tytuł oraz kiedy będzie dostępny w sprzedaży.

Za tekst do nie odpowiadają George Astasio, Maegan Cottone, Perrie Edwards, Jesy Nelson, Jade Thirlwall, Leigh-Anne Pinnock, Amelia Kelly Amethyst, Jason Pebworth oraz Jonathan Christopher Shave.

Ciekawostką jest to, że utwór na początku miał znaleźć się na nowym albumie brytyjskiego girlsbandu Little Mix. Jak widać dziewczyny zrezygnowały z tego pomysłu.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!