Mad-Music.pl

Premiera singla: Janusz Radek – Gdybyś Była

Janusz Radek

Gdybyś była…” to idealna propozycja na radiową playlistę w związku ze zbliżającym się  Świętem Kobiet. Utwór pochodzi z ostatniego albumu Janusza Radka & The AntsPopołudniowe Przejażdżki”, który powstał we współpracy z Leszkiem Biolikiem i odkrywa nową twarz artysty.

Kilka interesujących słów na temat piosenki od Janusza Radka:

Zawsze lubię słuchać wieloznacznych tekstów, nieoczywistych. Sam bawię się taką figurą w tekście GDYBYŚ BYŁA ……. .To podwójna relacja między człowiekiem i Bogiem a kobietą i mężczyzną. Faceci oddają kobietom swoje prerogatywy, w imię wolności od stereotypów tracą męskość. Stają się słabi i nieatrakcyjni. Odwrotność ról On prosi o akceptację, o zachwyt i blask, którego się pozbawił. Gdyby Bóg, mógł kobietą być. Pewnie jest, jak w filmie Dogma gdzie Alanis Morissette gra Boga i jest w tej niemej roli piękna. Piękny Bóg, dobry i budzący radość, nie trwogę. Kobiety stają się Bogami bo faceci coraz częściej się do nich odwołują, zresztą nasza galaktyka ma postać kobiety.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama