Mad-Music.pl

Premiera singla Stereomord 96 – Niezmiennie

Stereomord 96 - Niezmiennie

Too Many People Records zaprasza do przesłuchania debiutanckiego singla Stereomord96 ,,Niezmiennie’’. Jest to nie tylko debiut Stereomord 96, ale także wytwórni – niewielkiej, lecz mającej ambicję, by wydawać ciekawą, nową polską muzykę.

Stereomord 96 to duet, w którego muzyce dominuje elektronika. Too Many People Rec. ma nadzieję, że ten projekt zostanie zauważony. Singiel ,,Niezmiennie’’ jest pierwszym dowodem, że na to zasługuje. Kolejnymi będą następne utwory z płyty ,,Bunny’’, którą także wyda TMP Rec.

,,Niezmiennie’’ jest prostą, nostalgiczną piosenką, okraszoną mglistym, tanecznym bitem. Została zaśpiewana po polsku i zanurzona w brzmieniu lo-fi z charakterystycznie splecionymi wokalami . Utwór został zobrazowany surowym, nieco prowokacyjnym klipem, nakręconym w konwencji mockumentu. Teledysk zaczyna się od plansz #wyrwijchwasta #oczyscteren trzymanych przez dwie zamaskowane dziewczyny…

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!