Mad-Music.pl

Premiera teledysku “Can’t Stop The Feeling!” Justina Timberlake’a!

CAN'T STOP THE FEELING! (Original Song From DreamWorks Animation's Trolls) Album Artwork

„Can’t Stop The Feeling” Justina Timberlake’a jest już jednym z głównych pretendentów do miana ‘Hitu 2016r”. Utwór promujący film „Trolle”, najnowszą produkcję 3D DreamWorks Animations, zadebiutował na #1 zestawienia Billboard’s Hot 100 Chart oraz  na #1 iTunes w 58 krajach!  Singiel znajdzie się na soundtracku z filmu  – premiera CD zaplanowana jest na 23 września br.

CAN’T STOP THE FEELING!” jest już dostępny w serwisach cyfrowych TUTAJ!

Dzisiaj ma miejsce premiera oficjalnego teledysku. Obraz  wyreżyserował Mark Romanek (współpracował m.in. z: Madona, Lenny Kravitz, Coldplay, U2, Taylor Swift).

Polscy fani artysty postanowi nakręcić własną wersję klipu do „Can’t Stop The Feeling!”, w której chcą pokazać całemu światu nasz kraj, najlepszych fanów Justina i podzielić się pozytywną energią. O szczegółach akcji można dowiedzieć się pod tym linkiem

W ostatnią sobotę Justin Timberlake wystąpił jako gość specjalny podczas finału Eurowizji w Sztokholmie, gdzie premierowo zaśpiewał „Can’t Stop The Feeling!”

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama