Mad-Music.pl

Premiera teledysku do najnowszego singla Kings of Leon – “Waste A Moment”!

Polska publiczność jako pierwsza na świecie usłyszała na żywo najnowszy singiel Kings of Leon podczas ich ubiegłotygodniowego koncertu w Krakowie.

Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych  TUTAJ.

Teraz zespół ujawnia teledysk – zobacz TUTAJ!

„Waste A Moment” zapowiada nowy, ósmy w karierze album studyjny – „WALLS”. Jego premiera zaplanowana jest na 14 października. Płytę już teraz można zamówić pod linkiem TUTAJ. Okładka płyty jest unikatowym dziełem sztuki, na którym członkowie zespołu przedstawieni są za pomocą woskowych lalek. Zobacz jak powstawała okładka – kliknij TUTAJ.

Za pomocą słów piosenek, Kings Of Leon poruszają na „WALLS” swoje bardzo osobiste historie. Entertainment Weekly nazwał ten album „ich najśmielszym nagraniem do tej pory”.

WALLS – Tracklista

1.     Waste A Moment

2.     Reverend 

3.     Around The World

4.     Find Me 

5.     Over 

6.     Muchacho 

7.     Conversation Piece 

8.     Eyes On You 

9.     Wild

10.  WALLS

***

Zespół  Kings of Leon to rodzinny, pochodzący z Nashville kwartet (trzech braci i kuzyn): Caleb, Nathan, Jared i Matthew. Zadebiutowali w 2003 r. Mają na koncie ponad 18 mln sprzedanych płyt, siedem nominacji i 3 nagrody Grammy, a ich ostatni w dyskografii longplay „Mechanical Bull” wydany jesienią 2013 roku pokrył się w Polsce złotem.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!