Premiera teledysku „Follow Me” krakowskieggo DJ’a i producenta – Gromee

gromee_follow_you_cover

Gromee to producent, dj, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki, malarz i rysownik. Swoje pasje rozwija w rodzinnym mieście – Krakowie.

Odnajduje się doskonale w różnych gatunkach muzyki, nie tylko klubowej. Gromee eksperymentuje z dźwiękami i muzykami. Bardzo ceni sobie brzmienie żywych instrumentów. Jego sety na żywo to zawsze wyselekcjonowana muzyka która wyciąga z swoich podziemnych zasobów często wspierana i tworzona z muzykami na żywo. To mocne techniczne albo najdelikatniejsze brzemienia.

Jako producent współpracuje z największymi studiami na świecie, w jego solowym projekcie śpiewał już np. Andreas Moe znany z produkcji Tiesto czy Hardwella.  Ostatnim dużym sukcesem był utwór „Live Forever” który wspierał wokalnie Szwedzki multiinstrumentalista Wrethov, utwór ten stał się hitem rozgłośni radiowych w Polsce i kilku krajach na świecie.

Follow You” to nowa tajemnicza, zaskakująca i hipnotyzująca propozycja. Połączenie elektronicznych brzmień z żywymi instrumentami. To ukłon w stronę lat 80 z domieszka tego co najlepsze w dzisiejszych czasach.

Źródło: Sony Music