Mad-Music.pl

Premiera teledysku Red Lips “Tu i Teraz”!

Red Lips

„Tu i teraz” – nowe dziecko RED LIPS trafiło właśnie do stacji radiowych i już zaczyna się rozpychać na listach przebojów. Nic dziwnego, jest energetycznie, melodyjnie i pozytywne. Czy nie tego właśnie nam dziś trzeba?

Jak śpiewał Rysiek Riedel ” W życiu piękne są tylko chwile…”, a według mnie trzeba dodać, że te chwile nigdy nie wrócą… Życie dorosłego człowieka jest bardzo trudne, każdy ma tyle spraw na głowie i czasem trudno się tym życiem cieszyć. Niby wszyscy to wiemy, ale czy na pewno? Pocieszamy się, że kiedyś będzie lepiej, a trzeba cieszyć się tym co mamy, żyć dosłownie: „Tu i teraz”. O tym jest ta piosenka. Najważniejsze jest dziś! – mówi Ruda.

W teledysku „Tu i teraz”, pokazujemy beztroską historię grupy dzieciaków, które mają marzenia i planują wielką przygodę.. Jaką? No właśnie… aby dowiedzieć się więcej trzeba zobaczyć teledysk. (Uwaga: Radzimy zaopatrzyć się w miejsce do skakania i chusteczki, bomba emocjonalna na zakończenie wyciska łzy z oczu !).

Co ważne, singiel  “Tu i Teraz” to zapowiedź nowej płyty RED LIPS – o tytule “Dobrze jest”, której premiera planowana jest na jesień 2016r. Czy Wy też już nie możecie się jej doczekać?

Scenariusz i reżyseria – Paweł Szczypek
Produkcja klipu – Łukasz Kopeć
Zdjęcia – Grzegorz Piekarski
Asystent Kamery – Robert Zygmuntowicz
Montaż – Paweł Szczypek
Wystąpili: Weronika Wachowska, Olivier Tumiński, Maciej Antoszczyk, Ernest Macenowicz
Dyżurni planu – Michał Wesołowski i Mariusz Zawadka
Plan Narysowała Marlena Siemieniak

makijaż: Ania Ampulska
fryzury: Sylwia Habdas
stylizacje: Marta Śliwińska

Produkcja: RED BERRY

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama