Premiera: Trzeci studyjny album Above & Beyond.

Above & Beyond - We Are All We Need (front)

Nazywani są prekursorami i muzycznymi geniuszami, a każde ich studyjne wydawnictwo zawsze jest mega wydarzeniem na scenie klubowej. Po kilku latach pracy w studio, brytyjskie trio Above & Beyond prezentuje swój nowy album pod tytułem „We Are All We Need„.

Above & Beyond press 1

 

Pierwszy singiel wydali w 2002 roku, nakładem swojego labela Anjunabeats. Od tamtej pory ich popularność rośnie niewiarygodnie szybko, a kolejne produkcje jak „No One On Earth”, „Air For Life”, „Home” czy „Can’t Sleep” zdobyły szczyty list przebojów. Obecnie są jednymi z najpopularniejszych DJ’ów i twórców muzyki elektronicznej na świecie. Ich wydawnictwa, jak np. debiutancki album „Tri-State”, to już prawdziwe klasyki gatunku.

Nowy studyjny materiał „We Are All We Need”, to następca gorąco przyjętego, wydanego 4 lata temu krążka „Group Therapy”. Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki prezentują 16 klimatycznych i jak zawsze dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach produkcji, które zawładną sercami słuchaczy od pierwszej do ostatniej sekundy. Jak znane już single „Sticky Fingers”, „Blue Sky Action”, tytułowy „We’re All We Need”, „Making Plans” z albumu „Acoustic” czy „Hello” z kompilacji „Anjunabeats Vol. 11”. Do tego nowe utwory z Zoë Johnston, Alexem Vargasem, Justine Suissą i Gemmą Hayes, a także powalające instrumentale.

Legendarne trio Above & Beyond po raz kolejny potwierdza, że ich muzyka jest tym, czego naprawdę potrzebujemy.

Tracklista:

 1. Quieter Is Louder
 2. We’re All We Need (feat. Zoë Johnston)
 3. Blue Sky Action (feat. Alex Vargas)
 4. Peace Of Mind (feat. Zoë Johnston)
 5. Counting Down The Days (feat. Gemma Hayes)
 6. Sticky Fingers (feat. Alex Vargas)
 7. Hello (Album Mix)
 8. Little Something (feat. Justine Suissa)
 9. All Over The World (feat. Alex Vargas)
 10. Fly To New York (feat. Zoë Johnston)
 11. Making Plans (feat. Alex Vargas)
 12. Out Of Time
 13. Excuses
 14. Save Me (feat. Zoë Johnston)
 15. Sink The Lighthouse (feat. Alex Vargas)
 16. Treasure (feat. Zoë Johnston)

Źródło: Sony Music