Mad-Music.pl

Przedstawiamy klip do utworu Remo ft. Bartek Kaszuba “Chciałbym”

29.09.2017 r. odbyła się premiera albumu Remo “Przed Siebie”. Niedługo po premierze płyta okazała się hitem sprzedażowym i pojawiła się na 2 miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce (OLiS).

Na krążku możemy usłyszeć wiele młodych polskich wykonawców m.in. Sylwię Przybysz, Artura Sikorskiego, Dominikę Sozańską oraz Bartka Kaszubę, który użyczył głosu w piosence “Chciałbym”.

Bartek to młody aktor i piosenkarz, który zadebiutował na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego. We wrześniu 2016 roku wokalista podpisał swój pierwszy kontrakt muzyczny, a miesiąc później mogliśmy zobaczyć jego debiutancki singiel „Bo Nie Ma Cię Tu”, który do tej pory zebrał już blisko 800 tys. odsłon w serwisie YouTube. Bartek dalej pracował nad swoją muzyką, a owocami jego pracy są utwory: “Kolory” oraz “Tu i Teraz”, do których nagrane zostały również klipy.

Teraz możemy usłyszeć i zobaczyć artystę w klipie do ww. utworu Remo, który tak jak inne kawałki na płycie motywuje słuchacza, dodaje wiary i energii w zmaganiu się z problemami.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!