Mad-Music.pl

RAG’N’BONE MAN wraca z następcą hitu ‘Human’ – posłuchaj ‘Skin’ już teraz!

RagNBone Man - Human FINAL album cover small

Znany z przeboju ‘Human’ brytyjski wokalista Rag’N’Bone Man ujawnił swój nowy utwór – kawałek „Skin” już teraz można odsłuchać i pobrać TUTAJ .

Rory Graham, bo tak naprawdę nazywa się Rag’n’Bone Man, jest aktualnie jednym z najpopularniejszych muzycznych ‘odkryć’ końca 2016 roku. Zdobył prestiżową nagrodę Critics’ Choice Award (poprzedni zwycięzcy: Adele, Sam Smith i Emeli Sande) a stacja BBC uznała go za jedną z największych muzycznych nadziei na przyszły rok (2. miejsce na liście ‘BBC The Sound Of 2017’). 10 lutego ukaże się jego debiutancki krążek długogrający zatytułowany „Human”.

Sukces Rag’n’Bone Mana jest w pełni zasłużony – 31-letni artysta występuje przed publicznością ponad połowę swojego życia. Zaczynał jako 15-letni raper w rodzinnym Uckfield by 4 lata później, zachęcony przez ojca, zaczął śpiewać w klubach bluesowych. Miłość do bluesa i rapu udało mu się pogodzić kiedy dołączył do hip-hopowego składu The Rum Committee z Brighton, regularnie koncertującego także w Brixton w Londynie. Trzy wydane EPki („Bluestown”, Wolves” i „Disfigured”) przysporzyły mu całkiem dużą grupę fanów już na początku światowej kariery.
Debiutancki album długogrający Rag’N’Bone Mana wyprodukował Mark Crew, odpowiedzialny za pierwszy krążek grupy Bastille. Materiał ukaże się w wersji standard (12 utworów na CD) i deluxe (19 utworów na 2CD albo  2LP). UWAGA: 2 Kwietnia Rag’n’Bone Man wystąpi z jedynym koncertem w Polsce! Artysta zagra w warszawskim klubie Proxima – bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.

Tracklista wersji CD standard:
1. Human
2. Innocent Man
3. Skin
4. Bitter End
5. Be The Man
6. Love You Any Less
7. Odetta
8. Grace
9. Ego
10. Arrow
11. As You Are
12. Die Easy

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama