RAG’N’BONE zmienia miejsce warszawskiego koncertu na większe! Do sprzedaży trafiły nowe bilety!

rag_progresja

RAG’N’BONE MAN idzie jak burza – w związku z ogromnym zainteresowaniem, warszawski koncert jednego z najgłośniejszych debiutantów 2017 roku przeniesiony do większego klubu!

Ze względu na ogromne zainteresowanie występ Rag’N’Bone Mana odbędzie się nie w klubie Proxima, gdzie kilka dn temu skończyły się bilety, ale w warszawskiej Progresji – data nie uległa zmianie i jest to wciąż 2 kwietnia.Bilety zakupione na występ w Proximie zachowują ważność. Ilość nowych udostępnionych do sprzedaży wejściówek jest ograniczona!

Rag’n’Bone Man, czyli Rory Graham to brytyjski piosenkarz, który w twórczości łączy elementy bluesu, soulu i hip-hopu.  Artysta ma na koncie trzy EP-ki („Bluestown”, Wolves” i „Disfigured”). Popularność jednak przyniósł mu utwór „Human” – jeden z najpopularniejszych europejskich utworów końca 2017 roku. Zarówno on, jak i najnowszy singiel „Skin” promuje nowy album Rag’N’Bone Mana – „Human”, który w ub. tygodniu trafił do sprzedaży (posłuchaj/pobierz TUTAJ). Rag’n’Bone Man pracował z Markiem Crew – odpowiedzialnym za m.in. pierwszy krążek Bastille. Rag’NBone jest też zwycięzca prestiżowego plebiscytu Critic’s Choice Award jak również jedną z nadziei BBC na ten rok – w zestawieniu BBC Sound Of 2017 zajął drugie miejsce!