Mad-Music.pl

“Redrum” – nowy singiel Ery Istrefi zainspirowany twórczością Stanley’a Kubricka!

Era-Istrefi-feat.-Felix-Snow---Redrum

Era Istrefi powraca z nowym singlem – „Redrum”!

Era Istrefi zwróciła na siebie uwagę całego świata za sprawa ubiegłorocznego hitu „BonBon” (Top20 iTunes Charts w ponad 20 krajach!). Charakterystyczna różowa parka, w której Era wystąpiła w teledysku (ponad 400mln obejrzeń na YouTube!), przykuła uwagę fanów mody, a samą artystkę okrzyknięto ikoną stylu.

Po prawie roku, Albanka powraca z nowym singlem „Redrum”. Jak mówi, do jej powstania zainspirował ją Stanley Kubrick, a za produkcję utworu odpowiada Felix Snow (tajemniczy producent, autor hitu Kiiara –„Gold”).

Era opublikowała również teledysk do „Redrum”, z równie mocno zaakcentowanym wpływem mody, jednak razem motywem przewodnim jest …czerwień!

Singiel „Redrum” zapowiada debiutancki album Ery Istrefi, która ma ukazać się w tym roku nakładem Ultra Records. Utwór jest już dostępy we wszystkich serwisach cyfrowych! – Posłuchaj/ pobierz singiel TUTAJ

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!