Mad-Music.pl

Remo zapowiada swoją piątą płytę: “Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz”

mozesz_wszystko

Prezentujemy piątą studyjną płytę Remo „Możesz wszystko zacząć jeszcze raz”, której premiera jest zaplanowana na 24 czerwca 2016 roku.

Jak sam tytuł wskazuje album będzie napawał słuchaczy optymizmem i nadzieją, a przede wszystkim podrywał do tańca. Do nowego projektu Remo zaprosił wiele polskich artystów i producentów muzycznych. Cała współpraca zaowocowała albumem zawierającym 12 nowych piosenek, których tytuły poznamy już wkrótce.

W dołączonym do płyty booklecie, oprócz tekstów piosenek, znajdziemy krótką historię samego Rema. Dowiemy się jak walczył o swoje marzenia, zobaczymy prawdziwą determinację i poznamy drogę, przez którą musiał przejść, by osiągnąć swój cel. Bo, tak jak każdy z nas, wielokrotnie zaczynał wszystko od nowa.

Znane są już pierwsze single promujące płytę „Możesz Zacząć Wszystko Jeszcze Raz”: „Play Live” oraz „Secret Message”. Klipy zyskały w internecie dużą popularność o czym świadczy ich niebagatelna liczba wyświetleń na You Tube.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama