Mad-Music.pl

RENI JUSIS w Sony Music i na Enea Spring Break Festival!

image001 (1)

Z nieskrywaną  przyjemnością ogłaszamy, iż podczas tegorocznego Spring Break Festival wystąpi RENI JUSIS! Artystka zaprezentuje materiał z najnowszej płyty pt. „BANG!”. Album ukaże się już w KWIETNIU 2016 nakładem wytwórni Sony Music Poland, z którą Reni podpisała niedawno kontrakt.

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć i usłyszeć wokalistkę w nowej odsłonie!

Po siedmiu latach przerwy – Reni wraca w życiowej formie, której pozazdrościłoby jej wielu dzisiejszych debiutantów. Jej nowy, siódmy już album powstawał we współpracy z 3 producentami muzyki elektronicznej i z pewnością będzie nie lada niespodzianką dla publiczności. „BANG!” zaskakuje świeżością i przypomina o niesamowitej energii muzycznej, z którą od zawsze kojarzona była Reni Jusis.

Na premierowy występ Reni Jusis w Poznaniu zapraszamy 23 KWIETNIA (SOBOTA).

Spring Break to jedna z najprężniej rozwijających się imprez muzycznych w Polsce. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia w Poznaniu. Więcej informacji nt. biletów i samej imprezy TUTAJ

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama