Mad-Music.pl

“Rock The Blues Away” z fanami AC/DC! Nowy teledysk rockmanów już w sieci!

acdc-cover

Australijscy rockmani nadchodzą z kolejnym singlem! W sieci pojawił się właśnie teledysk do piosenki AC/DC „Rock The Blues Away”, który możecie zobaczyć już na VEVO. Za jego reżyserię odpowiada David Mallet, od wielu lat współpracujący z grupą. Plan klipu był niezwykłą gratką dla największych fanów zespołu – zjechali się z całego świata do Los Angeles, aby wziąć udział w tym historycznym nagraniu.

Utwór promuje ostatnio krążek AC/DC „Rock Or Bust”, który ukazał się 2 grudnia 2014 i w zaledwie dwa dni po premierze w Polsce pokrył się Platyną! Jest to pierwszy krążek nagrany bez współzałożyciela grupy, Malcolma Younga, który ze względu na stan zdrowia zawiesił działalność w zespole. Album do kupienia w wersji cyfrowej na m.in TUTAJ.

AC/DC już w maju wyrusza w swoją trasę koncertową „Rock Or Bust World Tour 2015”. Zespół zawita również do Polski – 25 lipca zagrają na Stadionie Narodowym. Koncert został już w całości wyprzedany!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!