Mad-Music.pl
SKYLAR GREY zapowiada nowy album!

SKYLAR GREY zapowiada nowy album!

Skylar Grey zapowiada swoją trzecią solową płytę – „Natural Causes”! Premiera albumu już jesienią.

Singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Come Up For Air”.

Album powstawał w niecodziennych okolicznościach przyrody – w Park City w stanie Utah,  w domowym studio, które piosenkarka żartobliwie nazwała Grizzly Manor Studios. Miejsce nagrywania w tym wypadku odegrało kluczową rolę – otaczająca natura stała się inspiracją przy komponowaniu. „Natural Causes” jest naturalną ewolucją dla Skylar Grey.  Po sukcesie hitów napisanych dla Rihanny i Nicki Minaj, słynnej współpracy z Eminemem, utworów na ścieżkach dźwiękowych „Fifty Shades of Grey” oraz „Furious 7” artystka nareszcie postanowiła skoncentrować się na swoim solowym materiale.  Do współpracy tym razem zaprosiła szereg producentów – m.in. Alexa Da Kida (Imagine Dragons, X Ambassadors), Mike’a Elizondo (Dr. Dre, Fiona Apple), Marka Batsona (Jay-Z, Dave Matthews Band), Symbolic One (Kanye West, Beyoncé), a także samego Eminema. Na „Natural Causes” artystka postanowiła nie wspierać się wokalnie żadnymi gośćmi, dlatego tym razem nawet sama rapuje! Jak zawsze twórczość Skylar Grey trudno zaszufladkować – to wypadkowa wielu różnorakich doświadczeń i inspiracji – od Radiohead poprzez Kendricka Lamara, aż po Bon Iver. Hip hop miesza się z muzyką alternatywną, elementami jazzu, klubowymi beatami, a nawet piosenką autorską.

Muzyka jest otwarta na interpretacje. Mam nadzieje, że słuchacze zostaną zainspirowani, żeby zajrzeć głębiej w siebie i zdecydować kim chcą być” – mówi o swojej najnowszej płycieSkylar Grey.

Singiel “Come Up For Air jest dostępny:

https://umusicpl.lnk.to/kmtEW

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!