Mad-Music.pl

SONAR “Odkrywa” nowy album i singiel!

Przedstawiamy najnowszy klip do utworu SONAR – Odkrywam. Produkcja promuje wyczekiwany album “Torino”, który pojawił się na rynku 23 marca!

Utwór doskonale wprowadzi Was w klimat nowej płyty, która pokazuje bardziej klubowe oblicze zespołu. Za tekst do utworu odpowiedzialny jest Holak, który udziela się również wokalnie na albumie. Teledysk został wyreżyserowany przez Piotrka Książka. W roli głównej możemy zobaczyć wokalistkę zespołu – Lenę Osińską.

Półtora roku po debiutanckich “Pętlach” SONAR wraca z 11 premierowymi utworami, wśród których usłyszeć można po raz pierwszy Lenę śpiewającą po angielsku.

Na płycie pojawia się też dwóch gości zza wielkiej wody – obdarzony pięknym głosem Miles Bonny oraz raper z Chicago – Squair Blaq. Trzecim gościem jest Holak, którego nie mogło zabraknąć na “Torino”.

Za teksty tym razem odpowiada kilka osób – wspomniany Mateusz HolakWanda BergerArek Sitarz (Ras) oraz Lena, która napisała teksty do anglojęzycznych utworów.

Za finalne, analogowe brzmienie albumu odpowiada Michał “Eprom” Baj, którego praca nad miksem i masteringiem doskonale dopełnia całość. Oprawa graficzna to dzieło Karoliny Zajączkowskiej, a sama okładka została namalowana na płótnie przez Zbioka Czajkowskiego.

Materiał z nowej płyty należy sprawdzić również na żywo! Będziecie mieli tę okazję m.in. na premierowym koncercie zespołu w Klubie SPATiF:

23 marca – Warszawa (Klub SPATiF) przed SONAREM zagra zespół Cukierki
+AFTERPARTY (Sonar Soul, Holak, Groh)
7 kwietnia – Kraków (Prozak 2.0)
13 kwietnia – Poznań (TBA)
14 kwietnia – Koszalin (Jazzburgercafe)
15 kwietnia – Gdańsk (Protokultura)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama