Mad-Music.pl

„SPOKÓJ” – nowy singiel Natalii Nykiel już 10 maja!

W ostatnim tygodniu w całej Polsce pojawiły się zaskakujące billboardy z wizerunkiem Natalii Nykiel i datą 10.05.2017. Przez dłuższy czas Natalia nie odnosiła się do akcji, która wprowadziła w konsternację fanów i internautów prześcigających się w rozszyfrowaniu czego dotyczy.

Natalia nie przestaje zaskakiwać. Wczoraj wieczorem ujawniła, że 10 maja to data premiery jej pierwszego singla zwiastującego nowy album. Dodatkowo elektryzującą informacją jest zapowiedź wizyty Natalii w programie „Kuba Wojewódzki” i jej specjalny przedpremierowy występ z utworem „Spokój” już dziś o 22:30 w TVN.

Dyskografię Natalii Nykiel zamyka koncertowe DVD „Lupus Electro – Error Tour” z listopada zeszłego roku. Obecnie artystka zapowiada także wyjątkową trasę Red Bull Tour Bus, w ramach której w czerwcu odwiedzi Gliwice, Częstochowę, Rzeszów, Radom, Słupsk, Bydgoszcz i Olsztyn.

Zdjęcia z programu KW fot. Wojciech Kurczewski/TVN

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!