STASHKA „Naturalnie” – premiera albumu

okładka płyty

Już dziś swoją premierę miał debiutancki album Stashki „Naturalnie”.

Wydawnictwo, to pełne pozytywnej energii połączenie mocnej sekcji perkusyjnej, gitarowego pazura i przekornej barwy wokalnej Stashki, tworzące wpadający w ucho mix, który z pewnością zyska sympatię zróżnicowanego grona słuchaczy.

Album składa się z 11 autorskich utworów, z których 5 miało swoją premierę przy okazji wydania ciepło przyjętej EPki ”Nim Dalej Pójdę”.

Otwierający płytę singiel „Chcę kochać” ma już prawie 1,3 mln. wyświetleń na Youtube.

Utwory Kasi charakteryzują się miękkimi motywami roots i beztroską energią, która udziela się słuchaczowi już od pierwszych dźwięków. Zanim postawiła na karierę solową, współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in. Anią Wyszkoni, Mariką i Zakopower.

Singlami promującymi wydawnictwo są „Nim dalej pójdę” oraz „Sekret”

TRACKLISTA:

 1. Chcę Kochać
 2. Nic przypadkiem
 3. Ocean myśli
 4. Sekret
 5. Nim dalej pójdę
 6. Wolna
 7. Rozstanie
 8. Moja samotnia
 9. Babe Babe I Love You
 10. Całkiem obok
 11. Dzięki Tobie
 12. Chcę kochać Remix

 

Kasia ‘Stashka’ Stasiak

to urodzona i wychowana pośród mazurskich jezior dziewczyna, która już od lat czaruje swoim naturalnym, pięknym głosem, wspierając artystów polskiego show-biznesu.

Stashka podbiła serca Europejczyków już w 2014 roku, wygrywając Baltic Song Festival w Szwecji.

Energiczny utwór „Chcę Kochać” zyskał sympatię nie tylko jury, ale także widzów, którzy wyróżnili artystkę Nagrodą Publiczności. Jednak zanim wyruszyła na podbój Europy, Stashka wzięła udział w 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z utworem „Na skraj świata”, którym później wygrała plebiscyt radiowy Przebojem na antenę.

„Mój cel? Uśmiech J  Każda osoba, która uśmiechnie się słuchając mojej płyty, to takie moje małe zwycięstwo.”Stashka