Mad-Music.pl

STASHKA – premiera nowego singla “Sekret”

image005

Zwyciężczyni Baltic Song Festival, która swoją energią podbiła serca europejskiej publiczności powraca z debiutanckim albumem! Szczegóły wydawnictwa zostaną ujawnione już wkrótce, tymczasem już dziś premierę ma promujący płytę singiel „Sekret”.

Po ogromnym sukcesie utworu „Chcę kochać” i ciepło przyjętej EPce „Nim dalej pójdę”,Stashka publikuje kolejny energiczny numer, który zapowiada jej debiutancką płytę. Szczegóły albumu owiane są tajemnicą, ale jej rąbek artystka uchyli już dziś wraz z „ujawnieniem” „Sekretu”.Wpadająca w ucho melodia, energia wokalna Stashki i tekst z przekazem tworzą spójną całość, która w swojej bezpośredniości na pewno trafi w zróżnicowane gusta odbiorców.

Jedno jest pewne – Stashka swoją muzyką niezmiennie zaraża optymizmem, a „Sekret” to tylko jeden z wielu muzycznych zastrzyków energii, które artystka sprezentuje swoim fanom tej wiosny.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama