Mad-Music.pl

Sylwia Przybysz o szczegółach nadchodzącej płyty

Czas” to trzeci album w karierze Sylwii Przybysz. Kilkanaście kompozycji, wzruszające i motywujące teksty, łatwo zapadające w pamięć melodie, międzynarodowi goście oraz to „coś” czego nie miały poprzednie płyty i bonus track.

„Nowa płyta poświęcona jest trudnym chwilom, którymi nigdy wcześniej nie potrafiłam dzielić się z fanami. Czuję, że odciążyłam swoją głowę, bo w piosenkach opowiadam o przeszłości, o tym, by zostawić ją w tyle. Czeka na nas wiele pięknych chwil w przyszłości a wszystko przyjdzie z czasem. Poznajcie teraz mój CZAS. Mam nadzieję, że będzie Waszym lekiem na całe zło” Sylwia Przybysz

9 października 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Plan”. Te datę liczy się jako początek prężnej kariery Sylwii. Kolejny rok przyniósł album „Tylko Raz” po którym Sylwia wyruszyła w dużą trasę koncertową po całej Polsce i zagrała w kilkunastu miastach dla łącznie sześciu tysięcy osób. Oba albumy Sylwii były w TOP 3 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Premiera nadchodzącego wydawnictwa została przewidziana na 1 marca i dotychczas promuje ją singiel „Pomimo”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!