Ta dziewczyna to petarda! Posłuchaj nowego hitu od Bebe Rexha

bebe_rexha_press_shoot5

W sieci pojawił się nowy singiel Bebe Rexhy. Piosenka nosi tytuł „I Got You” i zapowiada debiutancki album współautorki hitów Eminema i Davida Guetty.

Debiutancka płyta Bebe Rexy pojawi się w pierwszych miesiącach 2017 roku. Poznaliśmy już z niej piosenkę nagraną z Nicki Minaj, „No Broken Hearts”. Teledysk do niej w reżyserii Davida Reyesa, obejrzało do tej pory ponad 127 mln userów!

Piosenka „I Got You”, liryczny, romantyczny i jednocześnie taneczny utwór, jest dostępna tutaj: https://wmg.lnk.to/FeUWD

Przypomnijmy, że Bebe Rexha będzie gospodarzem gali wręczenia MTV European Music, która odbędzie się w Rotterdamie, 6 listopada 2016 roku.

bebe_rexha_press_shoot6

O Bebe Rexha:

Po latach pracy, w 2013 roku Bebe Rexha otrzymała nagrodę w postaci piosenki „Monster”, napisanej w studiu w Harlemie. W wykonaniu Eminema i Rihanny stała się światowym hitem, uzyskując status multiplatynowy. Bebe skomponowała także, oraz zaśpiewała gościnnie, w utworze Cash Cash „Take Me Home”, a pomysł na piosenkę powstał w sypialni jej nowojorskiego mieszkania. Po przeprowadzce do Los Angeles została współautorką piosenki dla Pitbulla („This Is Not A Drill”, zaśpiewała też w niej gościnnie), jak również dla Tinashe („All Hands On Deck”). Wydana w 2015 roku debiutancka EP-ka „I Don’t Wanna Grow Up” przyniosła single „I Can’t Stop Drinking About You” oraz „I’m Gonna Show You Crazy”, które w ciągu sześciu miesięcy odtworzono w serwisie Spotify aż 52 mln razy. Także w 2015 roku Bebe była współautorką z miejsca rozpoznawalnych, chwytliwych melodii w podwójnie platynowej piosence „Hey Mama” Davida Guetty, Nicki Minaj i Afrojacka, jak i platynowego hitu G-Eazy’ego „Me, Myself, & I”.