Tabb&Sound’n’grace w radosnym klipie do przeboju „Dach”

kolor

Po sukcesie albumu „Z całych sił”,  na którym zaśpiewał Grzegorz Hyży, finalista programu X Factor, i z którego pochodzą tak wielkie hity jak „Na Chwile”, ”Wstaję” czy „Pusty Dom”…Tabb poszedł o krok dalej.  Do współpracy zaprosił Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce… znany też z wielkiege hitu „Nic do stracenia” nagranego z Mrozem.

Zwiastunem efektu tej współpracy jest singiel „Dach”.

piosenka o potędze miłości – o tym jak potrafi ona znieść wszelkie bariery, prześwietlić każdy fałsz, ale też o tym, że nie warto przejmować się byle czym, tracić czasu na zamartwianie się i smutki. Jest w niej jeszcze jedno ważne, pozytywne przesłanie: Ty i tylko Ty tworzysz swoją rzeczywistość, Ty wybierasz czy jest ci dobrze czy źle. Jeśli wybierzesz radość, ona nadejdzie, sprawy się poukładają – potrzebujesz jedynie czasu i wytrwałości…” tak przesłanie pioseeki streszcza autorka tekstu Patrycja Kosiarkiewicz.

SNG o nowym singlu mówi: “Uwielbiamy przebywać razem, tworzymy wtedy taką energię, która nas rozsadza i nie sposób sie nią nie podzielić. Tabb i Patrycja pomogli nam ubrać tę energię w dźwięki i słowa – tak właśnie powstał “Dach”.

Efektem współpracy Tabba oraz Sound’n’Grace będzie płyta, która ukaże się na rynku muzycznym w czerwcu 2015 r.