TaLLib i Mesajah prezentują wspólny klip do utworu „Moi Ludzie”!

Korzystając  z ostatnich, słonecznych dni lata TaLLib i Mesajah spotkali się w Lublinie, rodzinnym mieście tego pierwszego, aby wspólnie nakręcić teledysk do utworu „Moi Ludzie”. Jest to drugi singiel pochodzący z płyty TaLLiba zatytułowanej „Twoje Miejsce, Twój Czas”.

O ile w znanym już „Do Końca” TaLLib zaprezentował mocno rozrywkowe oblicze swojej twórczości, w której nie boi się zabawy z innymi gatunkami, w tym z elektroniką, o tyle tym razem „wraca” do korzeni muzyki roots i kołysze tak jakby urodził się na Jamajce. Pomaga mu w tym nie byle kto, bo sam Mesajah, dzięki któremu rodzime reggae przedarło się do mainstreamu. Po wydaniu „Twoje Miejsce, Twój Czas” TaLLib jest na najlepszej drodze by powtórzyć sukces kolegi po fachu.

Na krążku pojawiają się także Junior Stress, Sztoss oraz żeńska grupa wokalna I Grades. Mix płyty jest zasługą Umberto Echo, który regularnie współpracuje z Dub Incorporation oraz Chronixxem. Za kompozycje odpowiedzialny jest zespół D’Roots Brothers, który towarzyszy artyście od lat.