Mad-Music.pl

Terrific Sunday w Temacie Rzeka! Koncert już 13 sierpnia – zabierzcie ze sobą znajomych

IMG_2317

Wydając debiutancki singiel i grając koncerty na najważniejszych festiwalach zespół na dobre zakotwiczył w porcie polskiej sceny muzyki alternatywnej.

Wystąpił m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, w Jarocinie, na Spring Breaku, Behind The Trees oraz Seven Festival.Zagrał w słynnej Offensywie oraz w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Programie 3 Polskiego Radia. Został też wyróżniony szczególną nagrodą. Brett Morgan, reżyser filmu dokumentalnego o Kurcie Cobainie „Montage of Heck” i laureat 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, przekazał młodemu zespołowi część otrzymanej gratyfikacji finansowej. Znany twórca docenił muzykę, która w znaczącym stopniu oddaje ducha twórczości Nirvany i składa hołd legendarnej kapeli.

Terrific Sunday jako jedyni debiutanci, obok m.in. Curly Heads i Tymona Tymańskiego, wzięli udział w prestiżowym projekcie Informal Sounds nakręcanym przez markę Levi’s. Na jesień tego roku zapowiadana jest ich pierwsza płyta.

Kolejnym krokiem do podbicia serc publiczności jest koncert w Temacie Rzeka, jednym z najmodniejszych nadwiślańskich klubów. Występ odbędzie się już 13 sierpnia o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

Ci, którzy przyjdą, będą mieli okazję zobaczyć na żywo najbardziej obiecujący polski zespół indie rockowy. Terrific Sunday to największe muzyczne odkrycie tego roku.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama