Mad-Music.pl

Terrific Sunday w Temacie Rzeka! Koncert już 13 sierpnia – zabierzcie ze sobą znajomych

IMG_2317

Wydając debiutancki singiel i grając koncerty na najważniejszych festiwalach zespół na dobre zakotwiczył w porcie polskiej sceny muzyki alternatywnej.

Wystąpił m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, w Jarocinie, na Spring Breaku, Behind The Trees oraz Seven Festival.Zagrał w słynnej Offensywie oraz w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Programie 3 Polskiego Radia. Został też wyróżniony szczególną nagrodą. Brett Morgan, reżyser filmu dokumentalnego o Kurcie Cobainie „Montage of Heck” i laureat 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, przekazał młodemu zespołowi część otrzymanej gratyfikacji finansowej. Znany twórca docenił muzykę, która w znaczącym stopniu oddaje ducha twórczości Nirvany i składa hołd legendarnej kapeli.

Terrific Sunday jako jedyni debiutanci, obok m.in. Curly Heads i Tymona Tymańskiego, wzięli udział w prestiżowym projekcie Informal Sounds nakręcanym przez markę Levi’s. Na jesień tego roku zapowiadana jest ich pierwsza płyta.

Kolejnym krokiem do podbicia serc publiczności jest koncert w Temacie Rzeka, jednym z najmodniejszych nadwiślańskich klubów. Występ odbędzie się już 13 sierpnia o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

Ci, którzy przyjdą, będą mieli okazję zobaczyć na żywo najbardziej obiecujący polski zespół indie rockowy. Terrific Sunday to największe muzyczne odkrycie tego roku.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!