Mad-Music.pl

THE CHAINSMOKERS w duecie z COLDPLAY – posłuchaj singla “Something Just Like This” już teraz!!!

The Chainsmokers feat. Coldplay Something Like This single cover

Niedawni zwycięzcy nagrody Grammy – duet The Chainsmokers opublikował właśnie singiel nagrany w duecie z grupą Coldplay – “Something Just Like This” – posłuchaj/pobierz TUTAJ.

Utwór ujawniony został niespodziewanie podczas wczorajszego rozdania nagród Brit Awards i zapowiada się na kolejny przebój The Chainsmokers, znany z hitów „Closer”, „Paris”, „Don’t Let me Down” czy „Roses”.

The Chainsmokers ujawnili także datę wydania ich pierwszej plyty długogrającej – krążek „Memories…Do Not Open” trafi do sprzedaży 7 kwietnia i już teraz można zamówić go w pre-orderach pod TYM ADRESEM.  Poza „Something Just Like This” i „Paris” (135 milionów odtworzeni!) znajdzie się tam 10 zupełnie nowych, niepublikowanych wcześniej nagrań z gościnnym udziałem gwiazd, jak i wokalem członka zespołu – Drew Taggarta. Album ukaże się w wersji cyfrowej, a także na płycie CD i winylach – tradycyjnym i specjalnym złotym.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!